Giller

Başvuru Koşulları

Sahiplendiğiniz, birlikte yaşadığınız Kedinizin-Köpeğinizin Giller’le 365 Gün Kedi-Köpek takvimlerinde sayfa alması için cep telefonu veya fotoğraf makinesi ile “yatay” çekilmiş, en az 1MB büyüklükte jpeg fotoğrafını ve kediniz-köpeğiniz hakkında sizin ağzınızdan iki üç satır yazısını yaşadığınız yeri belirterek,  takvim@giller.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

Kopya, alıntı ve taranmış fotoğraflar matbaa baskısına iyi bir şekilde hazırlanamadığı için kabul edilmiyor.

Fotoğraflarda hiçbir şekilde insan görüntüsü olmamalı.

İnsanları ve hayvanları aşağılayıcı, vahşet, cinsellik, duygu sömürüsü içerikli fotoğraflar değerlendirmeye alınmadan imha edilecektir.

Kedinizin Giller’le 365 Gün Kedi takviminde, köpeğinizin Giller’le 365 Gün Köpek takviminde yayınlanacak fotoğrafı, Giller fotoğraf editörleri tarafından seçilecek. Kedinizi-Köpeğinizi tüm güzelliğiyle gösteren fotoğraflar öncelikle tercih edilecektir.

Kediniz-Köpeğiniz hakkında söylemek istedikleriniz, duygularınızı içeren, onların kişiliğini, hallerini anlatan iki üç satır yazınızı kendi ağzınızdan yazınız.  

Giller, Giller’le 365 Gün Kedi takviminde ve Giller’le 365 Gün Köpek takviminde Kedinizin-Köpeğinizin sayfa alması için gönderdiğiniz fotoğraflardan takvimde yayınlanacak fotoğrafı seçme kararına ve Kediniz-Köpeğiniz hakkında gönderdiğiniz yazıyı yayına hazırlarken editoryal denetim hakkına sahiptir.

Kedinizin-Köpeğinizin fotoğrafını göndererek, Giller’le 365 Gün Kedi-Köpek takvimlerinde sayfa almak istediğiniz ve fotoğrafı kendi isteğinizle gönderdiğiniz, hak talebinizin olmadığını beyan ve ifade etmiş kabul edileceksiniz, ayrıca bütün Giller takvimlerinde, ajandalarında ve ileriye dönük geliştirilecek ürünlerde, basında, reklamda yayınlama hakkı için yükümsüz, dünya çapında geçerli ve sürekli izin vermiş oluyorsunuz.   

Giller 2018 365 Gün Kedi takviminde ve Giller 2018 365 Gün Köpek takviminde sayfa almanız için son katılım tarihi 31 Mayıs 2017. Bu takvimlerde cumartesi – pazar günleri aynı sayfada veriliyor, toplam 313 kedi-313 köpek sayfa alıyor. Son katılım tarihine varmadan bütün sayfalar alınmış ise, gelen fotoğraflardan matbaa baskısına hazırlanabilir özelliklerde olan fotoğraflar dijital ortamda saklanarak, kediler-köpekler gelecek yılda yayınlanacak takvimde sayfalarını alıyor.

Giller 2018 365 Gün Kedi takviminde sayfa alan 313 Kedi, Giller 2018 Kedi Duvar takviminde de günlerin kutucuklarına sadece küçük fotoğrafları ile yerleşecek. Giller 2018 365 Gün Köpek takviminde sayfa alan 313 Köpek, Giller 2018 Köpek Duvar takviminde de günlerin kutucuklarına sadece küçük fotoğrafları ile yerleşecek.

© 2005-2016 Giller'in resmi web sayfasıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz.